IMG_0711.jpeg

Teatro stovykla

Stovykloje vietų nebeturime

Jaunuosius kino kūrėjus, ekspertus bei mėgėjus (8–13 m.) šią vasarą kviečiame dalyvauti dvejose teatro stovyklose, vyksiančiose moksleivių vasaros atostogų metu jaukioje mūsų sodyboje šalia Anykščių.

 

Pirmosios teatro stovyklos (liepos 3–9 d.) tema – Lietuvos kunigaikščių istorijos. Pasinersime į nuožmiuosius viduramžius, domėsimės to laikmečio tradicijomis, kasdienybe ir šias istorines žinias visi kartu paversime kvapą gniaužiančiu spektakliu.

Antrojoje teatro stovykloje (rugpjūčio 1–7 d.) nusikelsime į kosmosą. Domėsimės astronomija, dangaus kūnais, jų reikšme šiuolaikiniame moksle, mūsų kasdienybėje ir kultūroje. Visą kosminę patirtį perkelsime į teatro pjesę ir sukursime užburiantį kosmoso platybių spektaklį.

 

Kūrybinėms stovyklos dirbtuvėms ir visam kūrybos procesui vadovaus teatro bei kino režisierius, vaikiškos literatūros autorius, muzikantas Vytautas V. Landsbergis, kartu su profesionaliais teatro aktoriais ir muzikantais. Stovykloje patys kursime ne tik istoriją, kurią paversime pjese, veikėjų charakterius ir vaidmenis, bet ir kostiumus, scenografiją, muziką… Viską, iš ko tik susideda teatras – kiekvienas prisiliesime prie visų šios nuostabios meno šakos šakelių.

Paskutiniąsias stovyklos dienas įvyks spektaklių premjeros, į kurias kviečiami dalyvių šeimos nariai bei draugai.

Stovyklų kaina – 450 €.

 

Šeimoms, į stovyklą registruojančioms du ir daugiau vaikų, taikomos nuolaidos.

 

Registruojantis į stovyklą mokamas registracijos mokestis (100 €), kuris, vėliau nutarus stovykloje nedalyvauti, yra negrąžinamas.