Pasakų stovykla

Vytautas V. Landsbergis, gausybės populiarių, pripažintų bei apdovanotų vaikiškų knygų autorius, kino bei teatro režisierius ir muzikantas, kartu su visos Lietuvos jaunųjų skaitytojų pamėgtu, metų knygos nominantu rašytoju Tomu Dirgėla jau ne pirmą vasarą kviečia jaunuosius literatūros mėgėjus ir kūrėjus (8–13m.) į kūrybinę pasakų stovyklą!

Šią vasarą, birželio 16–21 d., pasakų stovykloje kursime istorijas apie požemių pasaulį – aptarsime nykštukus, kurmius, sliekus ir visus kitus požemių gyventojus. Stovyklos metu dalyviai susipažins su literatūrinio pasakojimo kūrybos principais, patys rašys istorijas, jas iliustruos ir šie tekstai bei iliustracijos pavirs tikrų tikriausia rankų darbo knyga. Rašytojai Vytautas V. Landsbergis ir Tomas Dirgėla teksto kūrybos dirbtuvėms, padės stovyklautojams sukurti įtraukiantį, originalų siužetą. Išskirtines iliustracijas bei visos knygos dizainą jauniesiems autoriams sukurti padės profesionalūs dizaineriai ir dailininkai-knygų iliustruotojai. Turiningu laisvalaikiu stovyklautojus užims ir knygos pristatymo renginiui padės pasiruošti profesionalūs aktoriai. 

Tekstai bus redaguojami kalbos redaktoriaus, o sumaketuotos knygos spausdinamos spaustuvėje.

Stovyklos kaina – 370€

Šeimoms, į stovyklą registruojančioms du ir daugiau vaikų, taikomos nuolaidos.

Registruojantis į stovyklą mokamas registracijos mokestis (100€), kuris, vėliau nutarus stovykloje nedalyvauti, yra negrąžinamas.

Įmonės kodas: 304939362

A. S.: LT634010051004610933 („Luminor“)

Paandrioniškio 3, Anykščių raj.

+370 650 27 097

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Instagram Social Icon

©2018 by Dominyko atostogos. Proudly created by Reddoor agency