Pasakų stovykla
(nebeturime vietų)

Vytautas V. Landsbergis, gausybės populiarių, pripažintų bei apdovanotų vaikiškų knygų autorius, kino bei teatro režisierius ir muzikantas, kartu su visos Lietuvos jaunųjų skaitytojų pamėgtu, metų knygos nominantu rašytoju Tomu Dirgėla jau ne pirmą vasarą kviečia jaunuosius literatūros mėgėjus ir kūrėjus (8–13 m.) į kūrybinę pasakų stovyklą!

 

Šią vasarą, liepos 18–23 d., pasakų stovykloje kursime istorijas apie mūsų miškų, požemių ir dirvožemių gyventojus kirminus, vikšrus, sliekus ir visokiausius kitokiausius vikšrus ir, žinoma, grybus! Stovyklos metu dalyviai susipažins su literatūrinio pasakojimo kūrybos principais, patys rašys istorijas, jas iliustruos ir šie tekstai bei iliustracijos pavirs tikrų tikriausia rankų darbo knyga. Rašytojai Vytautas V. Landsbergis ir Tomas Dirgėla teksto kūrybos dirbtuvėms, padės stovyklautojams sukurti įtraukiantį, originalų siužetą. Išskirtines iliustracijas bei visos knygos dizainą jauniesiems autoriams sukurti padės profesionalūs dizaineriai ir dailininkai-knygų iliustruotojai. Turiningu laisvalaikiu stovyklautojus užims ir knygos pristatymo renginiui padės pasiruošti profesionalūs aktoriai. 

 

Tekstai bus redaguojami kalbos redaktoriaus, o sumaketuotos knygos spausdinamos spaustuvėje.

Paskutiniąją stovyklos dieną įvyks nuotaikinga šventė-knygos pristatymas, į kurį kviečiami dalyvių šeimos nariai bei draugai.