Kino stovykla

Stovykloje vietų nebeturime

 

2021-ųjų vasarą, liepos 15–24 d., mūsų sodyboje šalia Anykščių vyks kino stovykla, šiemet pasižymėsianti tokia naujove, jog šioje, įvairiausiomis kino kūrybos veiklomis apipintoje stovykloje šįkart kiną kursime ne pagal žanrą, bet pagal temą, kuri šiemet – kerštas. Tad nekantraujame išvysti, ką gi trys profesionalių kino režisierių padedamos stovyklautojų grupės sukurs ir kokius tris skirtingus įvairaus žanro filmus išvysime paskutiniąją stovyklos dieną įvyksiančioje kasmet žadą atimančioje premjeroje! 

 

Kino stovyklos metu dalyviai ne tik kurs įtraukiantį kino siužetą, rašys scenarijų, pieš kadruotes, patys kurs kostiumus, vaidins, bet ir filmuos, kurs garso takelius bei atliks dar daugybę kitų kūrybinės kino industrijos pasaulio užduočių.

Stovyklų vadovas teatro bei kino režisierius, vaikiškos literatūros autorius, muzikantas Vytautas V. Landsbergis kartu su profesionaliais kino režisieriais, operatoriais, montažo bei garso režisieriais ir aktoriais stovyklos dalyvius pakvies atverti magiškojo kino pasaulio duris, supažindins su kūrybinėmis ir techninėmis kinematografijos subtilybėmis.  

Dalyviai bus aprūpinti visa kino kūrybai reikalinga technika.

Paskutiniąją stovyklos dieną įvyks sukurtų filmų premjeros, į kurias kviečiami dalyvių šeimos nariai bei draugai.

Stovyklos kaina – 620 €.

 

Šeimoms, į stovyklą registruojančioms du ir daugiau vaikų, taikomos nuolaidos.

 

Registruojantis į stovyklą mokamas registracijos mokestis (100 €), kuris, vėliau nutarus stovykloje nedalyvauti, yra negrąžinamas. 

Kviečiame pamatyti praėjusiųjų stovyklų rezultatus: